Röportajlar

  • Abi halen duvarına poster asıyor musun?

“Halen” derken 38 yaşında, bir çocuk babası olan bir adam olmamı kastediyorsun. Evet, “halen” asıyorum. Yalan yok. Bunu yapmaktan haz almaya devam ettiğim de bir gerçek. Belki Echo and The Bunnymen’in “ Pictures of My Wall” şarkısından “halen” çok etkilendiğim için olabilir.

Okumaya devam et →

  • Eğer istediğin bir Guiness rekoru kırabilecek olsaydın, bu ne olurdu?

Oynadığım takımın formasıyla hem en uzun süre oynayan hem de en çok gol atan oyuncu olarak Guiness Rekorlar Kitabı’na geçmek isterdim. Olmadı tabii!

  • En son harcadığın en iyi para ne içindi?

2 sene önce 1200 liraya 62 model bir elektro gitar aldım.

Okumaya devam et →

Spor yorumcusu, Kitap yazarı, Gitarist, Radyo programcısı … Hayatı dolu dolu yaşayan birisiniz ve bu röportaj yayınlandığında yeni bir kişiliğiniz daha olmuş olacak: Baba. Hayatınızın böyle büyük ve önemli bir aşamasında olmak size neler hissettiriyor?

Beşiktaş’ın Barcelona’yı 3 – 0 yendiği gecenin 1 milyon katı mutlu. Son penaltı atışı öncesinde Shevchenko’nun karşısındaki Dudek kadar gergin.

Okumaya devam et →

aeceeFutbol yorumculuğu, yazarlığı yanında müzik ve edebiyat alanında da kendisinden söz ettiren Ali Ece ile Championship Manager ve Football Manager üzerine konuştuk. Sorularımıza içtenlikle cevap veren, günlük yoğun programında bizlere vakit ayıran Ali Ece’ye teşekkür ediyoruz.

Okumaya devam et →Abone Ol

Yazıları takip etmek için e-posta adresinizi bırakıp aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

 

 

Arşivler
Kategoriler